W czasie kryzysu powstałego na skutek epidemii COVID-19 wiele firm zaczęło mierzyć się z licznymi, do tej pory nieznanymi trudnościami. Wiąże się to z szukaniem nowych rozwiązań niezbędnych do ich dalszego funkcjonowania, a to z kolei rodzi potrzebę zdobycia nowej wiedzy.

By wyjść naprzeciw tym potrzebom i podzielić się praktycznymi ułatwiającymi odnalezienie się w nowej rzeczywistości, wspólnie z Centrum Prawa Żywnościowego zapraszamy na bezpłatne webinary.

Najbliższy webinar, który poprowadzi r.pr. Mariola Górniak, poruszy kwestię związane z pracą zdalną, i odpowiedzialnością pracownika czy współpracownika za szkodę wyrządzoną jego pracą. Udzielimy odpowiedzi na pytania, jak wygląda rekompensowanie poniesionych strat, jak również kiedy odpowiedzialność pracownika jest ograniczona.

Zapisy: https://webinar.freshmail.pl/338-733-369

W kolejnym webinarze adw. Marcin Jan Wachowski, omówi jak wygląda przeprowadzenie zdalnej windykacji. Przybliży, jak to naprawdę jest z dochodzeniem swoich wierzytelności na odległość. Opowie, jakie możliwości daje e- sąd.

Zapisy: https://webinar.freshmail.pl/534-316-150