Miło nam poinformować, że Kancelaria Wachowski została członkiem wspierającym ISSA Polska.

ISSA Polska zrzesza profesjonalistów zajmujących się ochroną systemów informacyjnych. Jest członkiem międzynarodowej organizacji International Social Security Association. Celem stowarzyszenia jest promowanie zasad i praktyk, które zapewniają poufność, integralność, niezaprzeczalność i dostępność zasobów informacyjnych.

Marcin Jan Wachowski dla ISSA Polska:

Kancelaria Adwokacka Wachowski to zespół wysokiej klasy specjalistów prawa IT: własności intelektualnej, ochrony prywatności, praw konsumenta, usług świadczonych elektronicznie i cyberbezpieczeństwa oraz prawa sporów sądowych; to nie tylko prawnicy praktycy, ale również inżynierowie i naukowcy. Dzięki specjalizacji w tej dziedzinie – na styku prawa i rozwiązań IT- lepiej rozumiem naszych klientów i ich problemy. Na warszawskim rynku działamy od 2008 r. Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dla firm i start-upów z branży technologii, mediów i telekomunikacji oraz software house. 

W 2019 r. nasz kancelaria zadebiutowała w prestiżowym Rankingu Kancelarii Dziennika Rzeczpospolita. Jesteśmy również członkiem Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Naszym celem jest wsparcie członków ISSA Polska w dostępie do wiedzy prawnej z zakresu prawa IT, w tym ochrony prywatności, cyberbezpieczeństwa i tajemnicy informacji.

Wiedzę będziemy dostarczać za pośrednictwem publikacji, webinarów i mam nadzieję już niedługo – bezpośrednich spotkań ze środowiskiem Stowarzyszenia. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą publikacją: Monitorowanie pracowników- uprawnienia pracodawcy.

Jednocześnie zapraszam do udziału w dniu 26 maja 2020 r. w webinarze organizowanym przez nas w partnerstwie z ISSA Polska właśnie w tej tematyce, który przeprowadzi IOD Zbigniew Żuk.
Link do zapisów: https://webinar.freshmail.pl/379-216-343

Dziękuję Zarządowi ISSA za okazane nam zaufanie! i już teraz zachęcam członków ISSA Polska dla zgłaszania kanałami kontaktowymi stowarzyszenia najpilniejszych tematów prawnych, z którymi mierzą się na co dzień i które stanowią wyzwania w ich codziennej pracy!

adw. Marcin Jan Wachowski